Magazin

Burcu Esmersoy, M. Akif Alakurt’un paylaşımını affetmedi…. “Pardon, bu kim ya!”

Oyunculuğu bıraktıktan sonra yurtdışına yerleşen ve kimi kez yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un son paylaşımı kadınları olduğu kadar ünlüleri de Burcu Esmersoy’u sinirlendirdi. Alakurt’un açıklamasını paylaşan Esmersoy, “Pardon, bu kim ya?” notunu düşerek Alakurt’un paylaşımına atıf yaptı.

BURCU ESMERSOY’DAN ALAKURT’A PAYLAŞIM TEPKİSİ

Oyunculuğu bıraktıktan sonra ekranlardan uzak kalan oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un son paylaşımı Burcu Esmersoy’u sinirlendirdi.

Adanalı dizisi ile ünlenen ve ardından Sıla diziyle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt, dün gece sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşım yaptı.  Alakurt’un, “Türk kadınları”yla ilgili “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)” yazması üzerine bir tepki de Burcu Esmersoy’dan geldi.

“SEN İYİ NİYETLİ KİMSEYLE KARŞILAŞMAMIŞSIN”

Esmersoy, Instagram’ın hikaye kısmında Alakurt’un açıklamasını paylaşarak, “Sen iyi niyetli kimseyle karşılaşmamışsın. Bunun bir bir milletle de bir cinsiyetle de alakası yok” diye yazdıktan sonra “Pardon, bu kim ya?” notunu düştü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu