Magazin

Burcu Esmersoy’dan o programa isyan…”Konu olmayınca böyle yapılıyor demek!”

Burcu Esmersoy, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’a adeta ateş püskürdü. Programda hakkında yalan haber yapıldığını söyleyen Esmersoy, “Programınıza konuk olmayınca böyle oluyor demek” diyerek iki sunucuya da sitem etti.

SOSYAL MEDYADAN YÜKLENDİ

Burcu Esmersoy, 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’a sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Esmersoy, katıldığı bir etkinlikte, “Güzel olmak için çabalamam. Kuralları iyi bilirim. Yani kadınlara ‘Benden size zarar gelmez’ enerjisini veririm. Bugüne kadar kimseye bir yanlışım olmadı.” şeklindeki sözlerinin çarpıtıldığını ileri sürdü. Esmersoy programın sunucularına, “Programınıza konuk olmayınca böyle oluyor demek ihtarnameniz yolda” diyerek sitem etti.

“PROGRAMA KONUK OLMAYINCA BÖYLE YAPILIYOR DEMEK”

Programda geçen haberinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Burcu Esmersoy, sunuculara şöyle seslendi: “Programa konuk olarak katılmayınca böyle yapılıyor demek. Bir haftadır hakkımda söylemediğim şeylerle saçma sapan gündem yaratma çabaları size yakışan bu zaten şaşırmak gereksiz. Haberi siz uydurup tepkiyi de siz pompalayınca günü ne güzel dolduruyorsunuz. O kadar komiksiniz ki… Ama sizin kadar sizi izleyen yaptığınız yalan uydurma haberlerin gerçekliğini araştırma gereği duymadan altına yorum yaparak sizi ciddiye alanların hepsine sözüm. Kendi pisliğinizde…. Mutluluklar.

“İHTARNAMENİZ YOLDA”

İhtarnameniz yolda. Siz alışkınsınız ve rahatsız da olmuyorsunuzdur artık ama olsun. Artık yeter iyilik iyi gelmedi size. Sosyal medya hesabından daha önce böyle sitemler etmeyen Esmersoy, takipçilerinden bu durum için özür dilemeyi de ihmal etmedi.

“KISKANILACAK BİR ŞEYİM YOK”

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte ‘Kadınlar sizi kıskanıyor mu?’ sorusuna şöyle yanıt verdi: Benim kıskanılacak hiçbir şeyim yok. Güzel ve seksi olmak için çabalamam bile. Kuralları iyi bilirim. Yani kadınlara ‘Benden size zarar gelmez’ enerjisini veririm. Bugüne kadar kimseye bir yanlışım olmadı.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu