Magazin

Burcu Esmersoy’u ağlatan evli erkekle yaşıyor iddiası

Hakkında yapılan haberin üzerine Burcu Esmersoy Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’un sunduğu Duymayan Kalmasın” adlı yayına bağlanandı. Telefonun öbür ucunda canlı yayında hüngür hüngür ağlayan Esmersoy “Dünyada erkek mi kalmadı?” diye isyan etti.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt’un kendisi hakkında “1.5 yıldır birlikte olduğu Tuna Aksu’dan evli bir erkekle aşk yaşadığı için ayrıldığı” iddiasıyla yaptığı habere isyan etti. Burcu Esmersoy ayrılıkla ilgili konuşmamakla birlikte evli bir erkekle asla bir ilişkisinin olamayacağını üstüne basa basa belirtti.

“Tuna Aksu ayrılığının ardında Burcu Esmersoy’un evli bir erkekle birlikte olması yatıyor.” başlığı ile atılan haber karşısında gözyaşlarını tutamayan Esmersoy, “Dünyada erkek mi kalmadı da ben evli bir erkekle birlikte olacağım” dedi. Açıklamasını ağlayarak yapan Esmersoy hayatı boyunca bu tür spekülasyonlardan uzak durmaya çalıştığını da belirtti. “Tuna Aksu ile bir süre önce anlaşarak ayrıldık” diyen Esmersoy, Bülent Cankurt’un kendisini tanıdığını, telefonunun da onda olduğunu belirterek, “Böyle bir haber yazmadan önce bana sorması gerekmez miydi?” diyerek isyan etti.

Burcu Esmersoy bugüne kadar hiç kimse için basında çıkan haberlerden ötürü dava açmadığını ancak bu haber için gerekli hukuki işlemi başlatacağını ve avukatıyla konu üzerine görüştüklerini belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=U0-B9StslaM

Başa dön tuşu