Magazin

Burcu Kara’ya”Nohut kafalı, muşamba suratlı” yazan takipçi kaç para ceza ödeyecek?

Ünlülerin sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlara bazı takipçilerin hakaret içeren yorumlar yazması ünlülerin dava açmasıyla sonuçlanıyor. Hakaret ya da küfürlü yorumlar takipçilerin maddi açıdan kayba uğramalarına neden oluyor. Bu olaylardan birisi de ünlü oyuncu  Burcu Kara’nın başına geldi. Burcu Kara, sosyal medyada paylaştığı kedi fotoğrafının altına olumsuz hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanan takipçiyi affetmedi.

“NOHUT KAFALI, MUŞAMBA SURATLI” İFADELERİNE CEZA GELDİ

Ünlü oyuncu Burcu Kara’nın sosyal medyada paylaştığı bir kedi fotoğrafının altına yapılan hakaret içerikli yorum nedeniyle açtığı dava sonuçlandığı haber veriliyor.

10 TAKSİTTE ÖDEYECEK

HT Magazin’in haberine göre mahkeme, Burcu Kara’ya “nohut kafalı. Muşamba suratlı. Vicdansız. Çirkin” yorumlarında bulunan 23 yaşındaki Ela K.’yı “alenen hakaret” suçundan günlüğü 20 liradan 87 gün adli para cezasına çarptırdı.

Sanığın 1.740 TL’lik cezayı 10 taksitte ödemesine karar verildiği öğrenildi.

ÇILGIN SEDAT ENGELLİ OĞLUNA HAKARET EDEN TAKİPÇİSİNİ DAVA ETMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi şarkıcı Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu), engelli oğluna Instagram’dan hakaret eden bir sosyal medya kullanıcısı hakkında suç duyurusunda bulunmuş olay büyük bir infiale neden olmuştu.Söz konusu şahıs Kapurtu’nun oğlu için ağır hakaret içeren benzetmelerde bulunmuş, tüm toplumun tepkisini ve nefretini üzerinde toplamıştı.

FIRAT PARLAK’LA EVLENDİ

Oyuncu Burcu Kara,  ilişki yaşadığı yapımcı-yönetmen Fırat Parlak’la Belçika’nın Brugge kentinde bir şatoda hayatını birleştirmişti.  Burcu Kara, geçtiğimiz Eylül ayında anne oldu.Bir erkek çocuk annesi olan Burcu Kara bebeği küçük parmağını tutarken çektiği fotoğrafı ‘Hoşgeldin oğlum’ notuyla paylaşmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu