Televizyon

BURCU KAYA:ÇOCUKLAR İÇİN DÖKÜLEN GÖZYAŞINA DAYANMAK ZOR!

NTV’nin başarılı ekran yüzlerinden başarılı spiker Burcu Kaya, Milliyet’in TV eki için meslektaşı Burçin Şimşek’e röportaj verdi. Kaya, özellikle profesyonellik ve duygusallık konusunda ilginç açıklamalar yaptı.

İşte o röportajdan önemli kesitler:

NTV’nin başarılı haber spikeri Burcu Kaya profesyonel olmasına rağmen bazı dramatik haberlerde duyguları içinde yaşadığını, üzüntüyü içinde yaşadığını anlattı.

burcin-simsek-burcu-kaya

 

Milliyet’in TV eki için Burcu Şimşek’e röportaj veren Burcu Kaya özellikle çocuklarla ilgili olumsuz haberlerin kendisini derinden etkilediğini söyleyerek: ” bazen okurken nefesim kesilecek gibi oluyor. Ama belli etmek mi; asla” diye konuşuyor.Burcu Kaya’ya göre anne babaların çocukları için döktükleri yaşlara dayanmak çok zor.

14 yıldır televizyoncu olduğunu, 8 yıldan beri de NTV’de çalıştığını anlatan Burcu Kaya, kariyerinde hiç “keşke”lerinin olmadığını söyledi ve ” hayatta bana verilen iyi kötü ne varsa hep şükrettim.” şeklinde konuştu.

” Ekranda olmanın muhteşem bir duygu olduğunu ifade eden Kaya,  “ama ekranda olayım da ne olursa olsun demenin de mümkün olmadığını sözlerine ekliyor. Ona göre doğru adreste olmak ve doğru ekiple çalışmak çok önemli.

Yaptığı işi bir bayrak yarışına benzeten başarılı sunucu ” zamanı geldiğinde bayrağı teslim ederim. Zamanı gelince ben de emaneti sahiplerine devredeceğim. O zaman başka işler yaparım; ama evde oturmak mı asla!” şeklinde özetliyor bu konudaki düşüncelerini…

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu