Yerli Dizi

Burcu Özberk Fox TV’nin yeni dizisinde

En son Kanal D’de ekrana gelen Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ile başrolü paylaşan Burcu Özberk’in yeni dizi projesi belli oldu. Özberk, ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun da yer aldığı Fox TV dizisi ‘Kimsesizler’in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak Burcu Özberk katıldı.

BURCU ÖZBERK KİMSESİZLER’İN OYUNCU KADROSUNA DAHİL OLDU

Kimsesizler dizisinin yapımcılığını Medyapım üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturacak. Kimsesizler’in oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün yer alıyor.

Ünlü oyuncu Burcu Özberk’in merak edilen yeni dizisi belli oldu. Burcu Özberk, yeni sezonda Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde oynadığı Kimsesizler dizisinde rol alacak.

Fox TV’de yeni sezonda ekrana gelecek olan Kimsesizler dizisinin kadrosuna Burcu Özberk de katıldı. Son olarak romantik komedi Afili Aşk’ta başrol oynayan Özberk bu defa bir dram dizisinde oynayacak.

Kimsesizler dizisinde yetimhane içerisine yer alan çocukların yaşadıkları sıra dışı olaylar konu edilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu