Magazin

Buse Terim doğacak kızının ismini şimdiden koydu

Milli takım teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim anne, Fatih Terim ise dede olmaya hazırlanıyor. 2014  yılında muhteşem bir düğünle Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim, düzenlediği baby shower parti düzenledi. Terim doğacak olan kızına ne isim koyacağını da açıkladı. Buse Terim’in kızının ismi ne olacak?

Bir ay sonra bebeğini kucağına almaya hazırlanan Buse terim, önceki akşam son yılların trendi Bebek öncesi parti yani Baby Shower düzenledi. Buse Terim Bahçekapılı, partiden en mutlu enstanteneleri de sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi. ı sık sık dile getiren Terim, geceden kareleri Snapchat ve Instagram hesabından paylaştı. 26 yaşındaki genç anne adayı parti için “Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Bugünün bir parçası olan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Daha paylaşacak çok detay çok ama çok güzel şeyler var. Herşeyi ama herşeyi çekmek istiyorum” notuyla heyecanını dile getirdi.”Böyle günlerden en güzeli bize kalan anılar.” açıklamasını yaptı.

Bebeğinin ismi ne olacak?

Buse Terim bebeğinin isminin ne olacağını da yine takipçileriyle kendi blogu üzerinden paylaşmıştı. Terim ve Bahçekapılı kızlarına “Nil” ismi vereceklerini belirttiler.  Buse Terim, kızına neden Nil ismini koyacaklarını şu şekilde duyurmuştu: “Evet adını NiL koymaya karar verdik kızımızın. Neden mi NİL? Öyle anlamlı, böyle güzel olsun diye düşünmedik aslında. İlk duyduğumuzda su gibi aktı, içimizi ısıttı NİL… Canım kızım, güzel kızım… Adı nehirlerden gelen kızım. Sonra açıp baktığımda mavi anlamına geldiğini de öğrendim NİL’in. Kızımın adı NİL olsun, nehir gibi aksın, mavilerle buluşsun, dedim. Ömrü ve hayatı hep güzelliklerle dolu olsun inşallah. Bana sosyal medya üzerinden birçok isim önerisinde bulunmuştunuz, onlar için de ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Haftaya yine yeni yazımda görüşmek üzere…Herkese çok sevgiler, Nil’in Annesi :)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu