Medyabey TVTelevizyon

Buse Varol’un açıklaması canlı yayında Ali Eyüboğlu’nu çıldırttı (Video)

Beyaz TV’de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’da usta gazeteci Ali Eyüboğlu, Alişan’ın eşi Buse Varol’un Instagram hesabından paylaştığı bir videoyu yorumlarken, yapılan yazım hatasına dikkat çekmesi ekranda gerginliğe neden oldu.  Konuya sessiz kalmayan Varol’un, Ece Erken’e ses kaydı atarak cevap vermesi Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nu canlı yayında çileden çıkardı.

BUSE VAROL: “TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM”

Varol, Ece Erken’e attığı ses kaydında “O videodaki yazıyı ben yazmadım. Ayrıca 4 senelik Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Türkçe’yi nasıl kullanacağımı çok iyi biliyorum” şeklinde konuşması canlı yayında gerginliği yükseltti. Ali Eyüboğly’nun Varol’un ses kaydına hayli sinirlendiği gözlendi.

“BANA HADDİMİ BİLDİRMEYE ÇALIŞMA”

Ece Erken’in canlı yayında ses kaydını dinletmesine sinirlenen Ali Eyüboğlu “Bana haddimi bildirmeye çalışma. Saygısızlık yapma. Ben Buse Varol’un B’sini kullanmadım. Kim paylaştıysa dedim. Diplomasıyla bana hava atmasın. Benim cebimde telefonum var. Alişan’dan numaramı alsın beni arasın. Burada duyuru yapmasın…” dedi.

Ece Erken ise araya girerek olayın büyümemesi için ortalığı sakinleştirmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

İşte, o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu