MagazinSinema

Büşra Yılmaz’dan o filmi izleyenlere sürpriz

Beklenen “4N1K”  filmi için geri sayıma başladı. Şimdiden büyük bir hayran kitlesine de sahip olan filmde “Bu Kız”a 4N1K’dan klip geldi ve büyük ilgi gördü. 12 Mayıs Cuma günü (yarın) vizyona girecek olan filmin fragmanı da büyük ilgi görüyor.

4N1K filmin biletleri şimdiden ön satışa çıktı. Türkiye’nin dört bir yanından, biletlerini alan fanlar, bilet görsellerini filmin sosyal medya adreslerine gönderiyor.

BÜŞRA YILMAZ VE OYUNCULARLA 1 GÜN GEÇİRECEKLER!

Wattpad üzerinde 30 milyonu aşan okuma sayısıyla hatırı sayılır bir rakama ulaşmasının ardından film olan 4N1K romanının genç yazarı Büşra Yılmaz. Şimdilerde filmin ve kitabın fanları, hem Büşra Yılmaz hem de oyuncularla birlikte bir gün geçirebilmek için çekilişe katılıyor. Binlerce fan, aldıkları önsatış biletlerinin seri numaralarını çekilişin yapılacağı www.fabrikayapim.com sitesine yükledi bile.

Son Feci Bisiklet’e 4N1K’dan Klip

Son dönemin hızlı çıkış yapan sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet’in en sevilen şarkısı ‘Bu Kız’ şarkısı 4N1K oyuncularıyla kliplendi. Kilyos’ta çekilen klip yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi görüyor.

Deniz Coşkun’un yönettiği filmin kadrosunda Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek,Cemrehan Karakaş, Buse Narcı, Destina Başer, Munise Özlem gibi gençlerin yakından takip ettiği isimler bulunuyor.

Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın üstlendiği, gençlerin merakla beklediği 4N1K 12 Mayıs’ta sadece sinemalarda.

4N1K Fragman:

4N1K Son Feci Bisiklet Bu Kız Klibi Youtube Link’i:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu