Televizyon

Buyur Bi’ De Burdan Bak’ta Turabi Aforizmaları-izle

Tv8’de BKM’nin yapımcılığında ekrana gelen Buyur Bi’ De Burdan Bak adlı skeç eğlence programında Turabi Çamkıran, sürprizi vardı. Oyunculuğa iyice ısınan ve ATV’de yayınlanan Kertenkele adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Turabi, Alper Baytekin ile girdiği aforizma kapışmasında izleyenlere oldukça eğlenceli anlar yaşattı.

Turabi’nin aforizma kapışması izle

https://www.youtube.com/watch?v=eE85XA5hCh8

Ayla Algan’dan oyuncu dersleri alan ve ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’nin kadrosuna katılan Turabi Çamkıran, TV 8’de ekrana gelen “Buyur Bi’de Burdan Bak” adlı programa katıldı.

Programda Alper Baytekin ile aforizma yarışına giren Turabi, art arda sıraladığı aforizmalarla kapışmadan galip ayrıldı. Özellikle Survivor yarışmasında aforizmalarıyla bilinen Turabi,  izleyenleri de adeta kahkahaya boğdu.

Buyur Bi De Burdan Bak ilk bölümüyle TV8’de ekrana gelirken programda Ceyda Düvenci moderatör olarak ekrana geliyor. Programın oyuncu kadrosunda ise İlker Aksum ve Büşra Pekin de bulunuyor.

Buyur Bi De Burdan Bak BKM yapımcılığında TV8’e çekliliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu