Yaşam

Buz Lazer Epilasyonu İstanbul Beautyderm’de

Buz Lazer epilasyon İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Buz lazer ile ilgili merak edilenleri ele aldığımız bu haber Beautyderm’den edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizler için hazırlanmıştır.

Vücudumuzda yaratılış gereği olan tüyler, bazen istenmeyecek duruma gelebilir. Fazla kıllanma, kıl rengi farklılıkları gibi çeşitli sebeplerden ötürü istenmeyen tüylere yönelik çeşitli işlemler yapılıyor olsa da tamamen kurtulmak mümkün değildi. Fakat, buz lazer teknolojisi ile artık bazı zorlu kıl ve cilt tiplerinde de artık %100’e yakın sonuç alınabilmektedir. Erkek lazer epilasyon Bakırköy başta olmak üzere Buz lazer epilasyon İstanbul da Beautyderm’de uygulanan işlemlerdir. Lazer epilasyon İstanbul denilince akla ilk gelen firmalardan olan Beautyderm; buz lazer epilasyon hakkında önemli bilgileri sizlerle paylaştı.

 

Buz Epilasyon Nedir?

En konforlu ve kesin çözümlü istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olarak bilinen buz epilasyon, geniş yüzeyleri hedef alabilmektedir. İstemeyen kılları yok etme anlamında kesin çözüm sunabilen buz lazer, kıl kökündeki farklı yapıları anlayarak farklı dalga boyları verir ki bu daha kısa seansta diğer cihazlara göre daha kesin sonuç demektir. Her atışta daha çok fazla kıl kökünü hedefleyen buz epilasyon, tüm vücut olarak yapıldığı zaman sadece 35 ila 40 dakika zamanınızı alır.

Yüksek etkisi ile diğer epilasyon yöntemlerine nazaran daha az seans sayısı vaat eden buz lazer, ortalama 6 seansta sonuç verebilmektedir. Kıl köklerini yavaşça ısıtması için sık sık atışlar yapılır ve bu esnada soğurtma teknolojisi devreye girerek konfor sağlar.

  

Buz Epilasyon Yüze Uygulanır mı?

Buz Lazer Epilasyon İstanbul Beautyderm’e sorulan en sık sorulardan birisi de haliyle epilasyonun yüze uygulanıp uygulanamayacağıdır. En çabuk uzayan kıl bölgesinden birisi olan yüz bölgesi; genelde erkekleri ilgilendirse de fazla tüylenme şikâyeti olan kadınları da ilgilendirebilmektedir. Hormonal olarak çok hassas olan yüz bölgesinde çok derin köklü kıllar bulunur. Bıyık ve sakallara uygulanan buz lazer epilasyon ile hem kadın hem de erkekler pürüzsüz bir görünüm elde edebilmektedir. Fakat bunun için mutlaka yüz bölgesine uygun epilasyon seçeneği ve başlığı seçilmelidir. Aksi halde kıl kökleri yeniden uyanır ve belirli bir süre sonra yapılmış olan epilasyon işlemi başarısız olur. Bu nedenle yüz bölgesindeki tüylerden kurtulmak isteyenler kuşkusuz ki buz lazer epilasyonu tercih etmelidirler.

Erkek Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de en açık ve en güçsüz tüylerde dahi etkin sonuçlar veren buz lazer epilasyon, yüz bölgesine de kolaylıkla uygulanabilmektedir. Konforlu olması ve kısa sürede sonuç vermesi ise buz lazer epilasyonun hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

Buz Epilasyon Kalıcı Etki Eder mi?

  1. Buz epilasyonda kalıcılık elbette kişinin hormonal ve fiziksel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle en doğru bilgiyi mutlaka uzmanınıza kıllarınızı göstererek alabilirsiniz.
  2. Açık renkli ve güçsüz tüylere, geçmişte epilasyon yapılamıyor yapılmak istense bile mutlaka jiletle kıl güçlendirmesi işlemi yapılıyordu. Fakat güçlendikten sonra yapılan işlemler o kılları da algılıyordu ve yine sonuç değişmiyordu. Buz lazer epilasyon sayesinde tüm bu sorunlar artık tarih oldu. Hem ince hem de kalın tüyler için kalıcı çözüm için buz lazer epilasyon öneriliyor. Vücudun neredeyse her bölgesine uygulanabilen buz lazer, sahip olduğu teknoloji ile ağrısız ve acısız bir seans deneyimi yaşatmaktadır.

Siz de lazer epilasyon İstanbul Beautyderm’de istemediğiniz tüylerden kurtulmaya ne dersiniz? Ağrısız ve acısız bir şekilde sadece 35 dakika gibi bir sürede hemen tüylerinizden kurtulmak isterseniz Beautyderm’i arayın!

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu