MagazinMüzik

Çağatay Akman’dan yeni şarkısı ‘Çek Silahını Daya Göğsüme’ye klip

Son yılların en büyük çıkış yapan isimlerinin başında gelen Çağatay Akman, 5. Single’ı ile bugün sevenleriyle tekrar buluştu. Sözleri İlyas Ertürk’e, müziği İlyas Ertürk & Volkan Sönmez’e ait olan şarkının video klibini, ünlü yönetmen Kemal Başbuğ çekti.

“GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK” ŞARKISIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

2016 Yılında çıkardığı ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ isimli şarkısıyla müzik dünyasına çok hızlı bir giriş yapan Çağatay Akman, hemen ardından yayınladığı ‘Sensin Benim En Derin Kuyum’ Şarkısıyla başarısını perçinlerken, Fox TV’de yayınlanan ‘Bizim Hikaye’ dizisi için seslendirdiği ‘Bizim Hikaye ‘ şarkısıyla kalıcı olduğunu ispat etti.

Bu sene seslendirdiği ‘Yüreğim Davacı’ ile de Türk müzik tarihinde yeni bir türün ilk şarkıcısı olduğunu kanıtlayan Çağatay Akman, şimdi 2645 Records – Abdullah Özdoğan prodüktörlüğünde ve müzik adamı Volkan Sönmez yönetiminde yeni hit şarkısı ‘Çek Silahını Daya Göğsüme’ adlı şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Sözleri İlyas Ertürk’e, müziği İlyas Ertürk & Volkan Sönmez’e ait olan şarkı, ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından kliplendirildi.

Bugüne kadar yayınladığı her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen Çağatay Akman, bu videoda da çok iddialı ve önceki kliplerinin performanslarını yakalayacağını düşünüyor.

ÇAĞATAY AKMAN’IN YAYINLANAN ŞARKILARI VE İZLENME SAYILARI

Gece Gölgenin Rahatına Bak: 264 Milyon
Bizim Hikaye : 134 Milyon
Sensin Benim En Derin Kuyum: 85 Milyon
Yüreğim Davacı: 36 Milyon

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu