ManşetTelevizyon

Çağatay Ulusoy bateri çaldı Leyla Lydia Tuğutlu şarkı söyledi…Serdar Ortaç’ın zor anları…Beyaz Show’da neler yaşandı?

Yılbaşı gecesi için izleyici ile buluşan Beyaz Show’da birbirinden ilginç sürprizler yaşandı. Beyaz, bu yılbaşı için dersini iyi çalışmış izlenimi verdi.

Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy, Leyla Tuğutlu  Beyaz’ın konuklarıydı.

Programın dikkat çeken bölümlerden biri de son haftalarda Beyaz Show ekibinin hazırladığı Göz Göze bölümüydü. Bu bölümde Beyaz’ın karşısında Serdar Ortaç vardı. Beyaz’ın Serdar Ortaç’ın bir dönem medyada sık sıkı gündeme gelen kumar tutkusuna atıf vardı. Serdar Ortaç’a kinayeli sorular soran Beyaz, sorularının birçoğuna cevap alamadı.

Ardından Serdar Ortaç’tan karşı salvolar geldi.

İşte o renkli anlar:

Beyaz Show son haftalardaki sürprizlerinden biri de komedi içerikli haber bülteni. Kanal D’nin sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nın sunumuyla ekrana gelen Yılbaşı’na özel haber bülteni yine izleyiciyi ekrana bağladı:

Beyaz Show’un bir diğer sürprizi ise Deli Bal filmiyle yeniden izleyicinin gündemine gelen genç oyuncu Çağatay Ulusoy ve aynı filmde başrolü paylaştığı Leyla Lydia Tuğutlu’ydu. Çağatay Ulusoy’un bateri çaldığı Leyla Tuğutlu’nun da şarkı söylediği bölüm yine Beyaz Show’un unutulmazları arasına girmeyi başardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu