Yerli Dizi

Çağatay Ulusoy Blu TV dizisinde oynayacak

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Çağatay Ulusoy’un asıl projesi belli oldu. İşte, Çağatay Ulusoy’un yeni dizisiyle ilgili merak edilenler…

Çağatay Ulusoy yeni projesi ile ekranlara döneceği açıklanmıştı. İlk olarak Barbaros dizisiyle gündeme geldi ancak bu dizide yer almayacağı sonradan belli oldu. Peki, Çağatay Ulusoy’u yeni dizisiyle ilgili güncel bilgiler neler?

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ DİZİSİNİN ADI YEŞİLÇAM

Ekranlardan uzun süre uzak kalan ve adı çeşitli projelerde anılan Çağatay Ulusoy’dan bir müjdeli haber geldi. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Çağan Irmak imzalı Yeşilçam dizisinde başrol oynayacak.

Dizinin BluTV’de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinde başrol oynayacak olan Çağatay yeni dizisiyle de dikkatleri üzerine toplayacak gibi.

DİZİNİN BAŞLAMA TARİHİ HENÜZ AÇIKLANMADI

Levent Cantek’in yazdığı ve Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Yeşilçam dizisinin BluTV’de yayınlanacağı ve 10 bölüm olacağı açıklandı. Ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

Resmi açıklama geldi! Çağatay Ulusoy hangi diziyle ekrana dönüyor? - Sayfa 4

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu