Yerli Dizi

Çağatay Ulusoy hangi dizinin başrolünde oynayacak?

Çağatay Ulusoy hayranlarını heyecan sardı. Ünlü oyuncuyla yeni sezonda yayınlanacak dizi projesi için kesin anlaşmaya varıldı. Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Yeni dizinin senaryosu ise önemli yapımlarda adı geçen Pınar Bulut’a emanet edildi.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN DİZİSİNİN YAPIMCISI O3 MEDYA

Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak. Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin senaryosu ise iki önemli isme emanet. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Netflix, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak Türk orijinal dizisiyle ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edecek.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN OYNAYACAĞI DİZİNİN KONUSU

Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.

O3 MEDYA ÖNEMLİ DİZİLERE İMZA ATTI

Türkiye içerik pazarının lider prodüksiyon şirketlerinden O3 Medya, bugüne kadar farklı türlerde pek çok başarılı TV dizisini hayata geçirdi. Prime-time’ın başarılı dizilerinden Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin’in yapımcısı olan O3 Medya şu sıralar Türkiye’nin en büyük dönem dizisi için de pre-prodüksiyon aşamasında. Netflix’e ilk Türk dizisini yapan yapım şirketi olarak bir ilke imza atan O3 Medya, sektördeki iddiasını dijital içerik üretiminde de sürdürmeyi hedefliyor.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu