Yerli Dizi

HÜLYA AVŞAR’DAN ÇAĞATAY ULUSOY YORUMU: “İŞTE JÖN!”

Star’da iddialı dizisi Medcezir’in geniş yankı uyandıracağı bekleniyordu. İlk bölümün yayınlanmasının ardından tepkiler beklendiği gibi oldukça yoğun oldu. Özellikle sosyal medyada tam bir Medcezir fırtınası esti. Olumlu olumsuz tepkilerin odağında dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya vardı.

Gelen tepkiler Twitter’da Medcezir’i bir anda en çok konuşulan konulardan biri yaptı.

Medcezir’e geri bildirim veren ünlülerden biri de Hülya Avşar oldu. Bize zamanlar “Türkiye’de jön yok” diyerek tartışma başlatan Hülya Avşar, Çağatay Ulusoy’u kastederek Twitterdan  ” İşte jön” yorumunu yaptı.

Medcezir’de göze takılanlar Çağatay Ulusoy’un serseri halleri ve de Serenay Sarıkaya’nın kıyafetleriyle yeni rolünün getirdiği tavırları oldu.

Ayrıca görüldü ki dizinin oldukça fazla sayıdaki hayranları Medcezir’e lojistik destek vermek için şimdiden kolları sıvadılar. İlerleyen zamanlarda bu kitlenin giderek daha da artacağı tahmin ediliyor.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu