Dijital PlatformlarMagazin

Çağatay Ulusoy yeni dizi projesini ince eleyip sık dokuyor… O projeyi de reddetti!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Netflix dizisi Hakan:Muhafız sonrasında yeni dizi projesi için acele etmiyor. Gelen projeleri ince eleyip sık dokuyan ünlü oyuncu gelen teklifleri reddetmeye devam ediyor.

Netflix’in ilk Türkiye yapımı dizisi olma özelliği gösteren fantastik dizi Hakan: Muhafız’da Ölümsüzler’den İstanbul’u koruma görevi kendisine verilen Muhafız Hakan’ı canlandıran Çağatay Ulusoy, dizinin final yapması ile yeni dizi tekliflerini değerlendirmeye başlamıştı. Çok sayıda teklif alan Ulusoy’un tercihini hangi projeden yana kullanacağı henüz bilinmiyor…

TRT1 ekranlarında yayınlanması planlanan Barbaros dizisinde Oruç Reis’i canlandırmak üzere teklif alan Ulusoy bu teklifi değerlendirmeye almış ancak daha sonra reddetmişti. Tims&B’nin Show TV için çekeceği “Şeref Sözü” dizisi de başarılı oyuncuya teklif götüren dizilerden biri oldu.

Cevdet Mercan’ın yöneteceği senaryosu Eda Tezcan imzalı Şeref Sözü dizisi de Ulusoy’un reddettiği projeler arasına girdi. Başarılı ve yakışıklı oyuncunun yeni sezonda herhangi bir dizide yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu