Magazin

Çağatay Ulusoy, yeni projesinde çöp toplayan bir babayı canlandıracak

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Netflix dizisi Hakan Muhafız’ın ardından yeni film projesine başladı. Ulusoy, yeni filminde çöp toplayarak ailesinin hayatını geçindiren bir babayı canlandıracak.

Hakan Muhafız projesi sonrasında uzun bir süredir ortalarda görünmeyen ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla keyif aldığı şeylere vakit ayırdığını gösteren Çağatay Ulusoy yeniden setlere döndü. 2021 yılında vizyona gireceği söylenen yeni filmi için kamera karşısına geçen oyuncunun film çekimleri Eylül ayının sonuna kadar sürecek.

Hayranları şimdiye kadar hep kadınların kalbini çalan yakışıklı erkek olarak izledikleri Çağatay Ulusoy’u bu defa çöp toplayarak ailesinin geçimini sağlayan bir baba olarak izleyecek.

Oğlu ile çöp toplayıcı bir babayı oynayacak olan Ulusoy, kendisi için farklı bir deneyim olacağını belirtti. Filmde, oyuncuya Selen Öztürk eşlik edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu