Magazin

Çağatay Ulusoy’un kafasını karıştıran 2.5 milyonluk teklif

Çağatay Ulusoy ile ilgili flaş iddia…Yabancı dilini geliştirmek ve oyunculuk eğitimi almak için ABD’ye gitmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy’a rekor bir teklif yapıldığı konuşuluyor. Ulusoy’a  bir TV kanalının 1 yıllığına 2 milyon 500 bin TL’lik teklifte bulunduğu öne sürüldü. Çağatay Ulusoy, yabancı dilini geliştirmek ve oyunculuk kurslarına katılmak için ABD’ye gitmeye hazırlanırken medyada kendisiyle ilgili yeni bir haberle gündeme geldi.

ÇAĞATAY ULUSOY’A SERVET DEĞERİNDE TEKLİF

Ünlü oyuncu, haziran ayında bitmesi beklenen ‘İçerde’ dizisinin ardından bir yıllığına Los Angeles ve New York’ta yaşamayı planlıyor. Ancak bir televizyon kanalından gelen teklifin Ulusoy’un kafasını karıştırdığı konuşuluyor.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ulusoy’u kaçırmak istemeyen yapımcılar, uzun süredir tam saha presle ünlü yıldızın aklını çelmeye çalışıyor. Ekranlardan ayrılmasına engel olmaya çalışan bir televizyon kanalının, Ulusoy’a bir yıllığına 2 milyon 500 bin liralık teklifte bulunduğu konuşuluyor. Teklif sadece bununla da sınırlı değil. İddialara göre, Ulusoy bu teklifi kabul ederse istediği senarist-yönetmen ve oyuncularla birlikte olacak.

Ulusoy’un bir yıllık ABD planı ile bu teklif arasında nasıl karar vereceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu