Yerli Dizi

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi “İçerde” iddialı geliyor

Çağatay Ulusoy’un merakla beklenen dizisi “İçerde” yeni sezon için artık gün sayıyor.” İçerde” dizisinin yayın günü belli oldu. Bu sezon Show TV’nin en iddialı dizilerinden olan İçerde 19 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’de yayınlanacak. Sadece Show TV’nin değil bu sezonun en iddialı dizilerinde olacağı yorumları yapılan İçerde dizisi Ay Yapım imzasını taşıyor. İçerde’nin en son yayınlanan fragmanı da oldukça ilgi gördü.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU İÇERDE’NİN EN ÖNEMLİ AVANTAJI

Yönetmenliğini usta isim Uluç Bayraktar’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin oyuncu kadrosundan birbirinden önemli ve deneyimli oyuncular yer alıyor. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu gibi çok önemli oyuncular yer alıyor.

icerde

İÇERDE’NİN REJİSİ ULUÇ BAYRAKTAR’A EMANET

Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”nin senaryosunu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Show TV’de yayınlanacak olan “İçerde” heyecanlı senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile 19 Eylül Pazartesi günü 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

İçerde’nin yeni sezonda hangi diziler ve yapımlarla reyting rekabetine gireceği önümüzdeki günlerde son şeklini alacak. İçerde, bu sezonun ekranda kalıcı olacak dizi projelerinden biri olarak görülüyor.

ÇAĞATAY ULUSOY-BENSU SORAL İKİLİSİ YAKIŞTIRILDI

İçerde’yi büyük bir merakla bekleyen önemli bir kitle ise Çağatay Ulusoy’un hayranları olduğu biliniyor. Yine en çok merak edilen konulardan birisi de Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral ikilisinin birbirlerine yakışıp yakışmadığı konusuydu. Sosyal medyadan gelen tepkilere bakılırsa genel olarak Ulusoy-Soral ikilisini birbirlerine yakıştıranların oranı hayli yüksek.

İşte İçerde’nin merak edilen yeni yayınlanan fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu