Magazin

ÇAĞLA ŞİKEL VE EMRE ALTUĞ O GÖRÜNTÜLER İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Çağla Şikel 35. yaşını yakın arkadaşlarıyla bir mekanda eğlenerek kutladı. Davete katılan ünlüler arasında Alişan, İvana Sert, Melek Baykal, Hakan Akkaya, Yonca Evcimik, Ceyda Düvenci, Özlem Yıldız, Bekir Aksoy gibi ünlüler katıldı.

Fakat partiden medyaya sızdırılan fotoğraflar evli çifti açıklama yapmaya mecbur etti. Fotoğrafların kendi bilgileri dışında medyaya servis edildiğini söyleyen ünlü ikili bunun için davete gelen dostlarından özür dilediler.

İşte o açıklama:

Geçtiğimiz Cumartesi ailemiz ve en yakın dostlarımızla kutlamış olduğumuz Çağla Şikel Altuğ’un doğum günü partisinde mekân için çekildiği ve tarafımızın onayı olmadan hiçbir yerde yayınlanmayacağı garantisi mekan yetkilileri tarafından verilen fotoğraflar bilgimiz haricinde basına sızdırılmıştır. Bizi doğum günü partisinde yanlız bırakmayan dostlarımızdan yaşanan bu üzücü durumdan dolayı özür diliyoruz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu