Televizyon

Çağla Şıkel’den boşanma açıklaması

Herşey Dahil’de beklenen oldu. Bugüne kadar Emre Altuğ’dan boşanmasıyla ilgili konuşmayan Çağla Şikel sessizliğini kendi programında bozdu. Bugünkü Herşey dahil’in son bölümünde boşanmasıyla ilgili açıklama yapan Şikel önemli açıklamalar yaparak konu ile ilgili sevenlerini bilgilendirdi.

İşte Çağla Şikel’in Herşey Dahil’e damga vuran açıklamalarından başlıklar:

İNSANLARI EĞLENDİRMEK BENİM GÖREVİM

“Programda boşanan Çağla gülüyor dans ediyor diyorlar..Bu benim işim. İşimin gereğini yapıyorum….Canlı yayında talihsiz bir kaza yaşadım. Göğüslerimin açılmasıyla ilgili reklam yapmak için kasten yaptı dediler. Reyting için yaptı dediler. Göğüslerini açtı ama yine reyting alamadı diye yazanlar oldu.Bizimle ilgili haber yapanların haber yazarken daha dikkatli olmaları lazım. Daha vicdanlı olmaları gerekiyor.”

1500 LİRALIK AYAKKABI MESELESİ

“Çocuğuma 1500 liralık ayakkabı almam dedim..Ama bu çarpıtıldı..Çocuklarım için bir şey söylendiğinde her şey durur. Bunları yazanın kim olduğunu biliyorum, o da kendini biliyor. Onunla mahkemede göz göze hesaplaşacağım..

KEREM TUNÇERİ İLE İLİŞKİM YOK

“Emre’yle severek evlendik. Boşanma kararını zor aldık. Bu karar hemen bugüne alınmış bir karar değil. Medyada ilişkileri var diye adım geçen kişi ile medyada çıkan haberler doğru değil.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu