Magazin

Çağla Şıkel’den canlı yayın kazasıyla ilgili dikkat çeken itiraf

Ünlü popçu Emre Altuğ ile 2008’de evlenip 2015 yılında ayrılan ve kariyerine sunuculuk yaparak devam eden Çağla Şıkel, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

SHOW TV’DE CANLI YAYINDA YAŞAMIŞTI

Son dönemde YouTube’a ağırlık veren Çağla Şıkel, bu sefer yine aynı platformda konuk olduğu İbrahim Selim’e bomba açıklamalarda bulundu. Yıllar önce geçirdiği canlı yayın kazasında göğsü açılan ve bu olaydan dolayı tepkiler alan Şıkel, yaşadıklarını anlatırken “Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini” şeklinde konuştu.

Yaşadığı canlı yayın kazasının ardından çok incitildiğini belirten Çağla Şıkel, o dönemin çok zor bir dönem olduğundan bahsetti. Şıkel sözlerine şu şekilde devam etti:

“Olayın üzerinden zaman geçtikten sonra ‘yok artık susamayacağım’ deyip açıklama yapmıştım. O sözleri yedim, ama yutamadım. Normalde çıkan haberler için herhangi bir açıklama yapmazdım insanlar istediğini düşünebilir ama bu olay başka bir şeydi. Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini… Konuştuğuma hiç pişman olmadım.”

NE OLMUŞTU?

Çağla Şıkel yıllar önce Show TV’de partneri Alişan’la sunduğu programın canlı yayınında Alişan ile dans ederken göğsü açılmış olay magazin medyasında geniş yer bulmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu