Televizyon

Çağlar Çorumlu’dan Güldür Güldür hayranlarını sevindiren karar

Show TV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen Güldür Güldür Show ile ilgili flaş gelişme…Sevilen eğlence programında kırmızı eşofmanlarıyla canlandırdığı Şevket Hoca karakteriyle gönüllere taht kuran Çağlar Çorumlu, yeni sezonda Güldür Güldür şova yeniden dönme kararı aldı. Yeni sezonda Çorumlu’nun dışında iki isimle daha anlaşmaya varıldığı haber veriliyor.

ÇAĞLAR ÇORUMLU YENİDEN GÜLDÜR GÜLDÜR’DE

Güldür Güldür Show yeni sezona hazırlanıyor. Çağlar Çorumlu ve Aylin Kontente Kul ekibe geri dönerken İrem Kahyaoğlu da kadroya yeni katılan isim oldu. Çağlar Çorumlu bir süre önce ekipten ayrılmıştı. Aylin Kontente ise bebeği olduktan sonra bir sezon ara vermişti.

Ekranların en beğenilen eğlence programları arasında yer alan Güldür Güldür Show sezon finali yaptıkran sonra çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Programın Show TV’den ayrılarak TV8’e geçeceği iddia edilmişti. Ancak ekip bu iddiaları yalanlamış ve Show TV ile yola devam edeceklerini duyurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu