Medyabey TVSinema

Çam Yarması filminin fragmanı yayında

HMK Yapım’ın yapımcılığında çekilen Çam Yarması adlı komedi filminin fragmanı yayında… Yönetmenliğini Sefa Özçelik’in yaptığı filmde Dilber Ay, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Tevfik İnceoğlu, ve Murat Kuşçu gibi oyuncular yer alıyor.

Çekimleri İstanbul ve Çorum’da tamamlanan Çam Yarması filminin konusu şöyle:

İstanbul’da yaşayan zengin bir çiftin çocukları olmaz. Evli ve hali vakti yerinde olan bu çift, yetimhaneden bir evlatlık almak isterler. Fakat gelişen sürpriz olaylar onları yetimhanede üç evlat sahibi yapar. Aradan uzun yıllar geçer. Bu ‘Çam Yarması’ gibi yapılı evlatlıklar artık yetişkin birer adam olurlar. Ama baba parası yemekten başka bir şey de yapmazlar. Bu adamlar babaları iflas edince çok zor duruma düşerler. Babaları bu tembel ve işe yaramaz çam yarmalarını evden kovar. Bu olay sonrasında üç adamın hayata tutunma mücadelesi başlar. İstanbul’da başlayan hikaye, mafyadan kaçan bu adamların Çorum’daki mücadelesi ile devam eder.

İşte Çam Yarması’nın yayınlanan fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu