Magazin

Can Manay’ın içtiği su Ozan Güven’e yaradı…Servet kazanacak!

Önce Gora’daki Arif 216, ardından da Fi dizisindeki Can Manay karakterleriyle ilgi odağı olan Ozan Güven’e ünlü markalardan reklam teklifi gelmeye devam ediyor. Adeta bir marka gözdesi olan Ozan Tufan geçtiğimiz günlerde bir otomobil markasının reklam yüzü olmayı kabul etmişti.

SU REKLAMINDAN İYİ KAZANACAK

Ünlü oyuncuya yapılan son teklif ise dudak uçuklattı. Ünlü markanın teklifi ne kadar ve Ozan Güven bu teklifi kabul etti mi? Detaylar haberimizde…

5 Ocak 2018’te vizyona girecek olan Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Arif ve 216’ ile sinema seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Ozan Güven en parlak devirlerini yaşıyor. Ünlü markaların reklam yüzü olan Ozan Güven’e bir su markasından astronomik bir rakamla teklif sunulacağı iddia ediliyor.

blank

Fi dizisindeki su içme sahneleriyle dikkat çeken yetenekli oyuncuya sunulacak teklifin 2 milyon TL olduğu konuşuluyor. Ozan Güven’in teklifi kabul etmesi sonrasında ünlü su markasının reklamı için Ocak ayında kamera karşısına geçmesi bekleniyor. Ozan Güven ise konuyla ilgili olarak henüz bir bilgi vermediğini belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu