Yaşam

Can Perimcek’in yeni kitabı Spiritüel Uyanış çıktı

Ünlü Spiritüel Danışman ve Yaşam Koçu Can Perimcek, dördüncü kitabı Spiritüel Uyanış’la okurlarıyla buluşuyor. 

Can Perimcek yeni kitabında, önceki üç kitabı Ve Öyle De Oldu, Aşk, Şimdi! ve Yüzleşme’de derinlemesine irdelediği Çekim Yasası, ruh eşi, bağımlılıklar ve inanç kodları gibi kavramların ve bunların gündelik yaşantımıza etkilerinin ardından Yansıma kavramını irdeliyor.

Bu başlık altında sevgisizlik, değersizlik, özsaygı eksikliği gibi modern insanı ruhen tatminsizliğe iten ve esasen ancak kendi içinde gerçekleştireceği “yüzleşmeler” sayesinde aşabileceği durumları ele alıyor. Kitapta ayrıca, kişinin “spiritüel” bir uyanış için çıkacağı yolculukta ona eşlik edecek ufak meditasyonlar, ritüeller, olumlama cümleleri, “Üç Adımda Dönüşüm”ün altın kurallarını ve sıkça sorulan sorulara verilen cevaplar da yer alıyor.

Spiritüel Uyanış’ta, “Üç Adımda Dönüşüm”ün altın kurallarını okurlarıyla paylaşan yazar, hayatını kutlamaya çevirmeyi arzulayan okurlarına şu sözlerle sesleniyor:

“Düştün, kalktın. Acıktın, doydun. Güldün, ağladın. Üşüdün, ısındın. Kazandın, kaybettin. Mücadele ettin, yenildin.

Dur ve dinlen şimdi.

Gözlerini kapat ve kendi içine dön. Düştüğün ve kalktığın, acıktığın ve doyduğun, güldüğün ve ağladığın, üşüdüğün ve ısındığın, kazandığın ve kaybettiğin, mücadele ettiğin ve yenildiğin anların hepsini ve kendini kucakla. Her deneyimine ve bunları sana yaşatanlara teşekkür et.”

Spiritüel Uyanış, Müptela Yayınları etiketiyle 31.10.2019 tarihi itibarıyla tüm kitapçılarda yerini aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu