Magazin

Can Yaman, İtalya’da çektiği reklam filminden ne kadar kazandı?

Reklam filmi çekimi için İtalya’nın başkenti Roma’ya giden ünlü oyuncu Can Yaman’a sevgi gösterisinde bulunan İtalyanlar koronavirüsü adeta hiçe saydı. Ünlü oyuncu, reklam kampanyasından servet kazandı.

Rol aldığı diziler sayesinde özellikle İtalya ve İspanya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, Roma’da ünlü bir makarna markasının reklamında oynadı. Reklam filmini İtalya’da yaşayan dünyaca ünlü yönetmenimiz Ferzan Özpetek çekti. Yakışıklı oyuncu 4 reklam filmi için 300 bin euro yani yaklaşık 2 milyon 700 bin TL aldı. Çekilen ilk film ocak sonunda yayınlanacak.

Öte yandan bugün Türkiye’ye dönmesi beklenen Can Yaman’ın Roma’da kaldığı otelin önünde yine izdiham yaşandı. Ünlü oyuncu sevenlerini kırmayıp selam vermek için kapının önüne çıktı. Ancak yaman bir anda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının arasında kaldı. Kalabalığa polis müdahale etti. İtalyan fanlar Can Yaman sevgisi yüzünden korona virüsü bile hiçe saydı.

Bu arada bir yandan da İtalya’da bölüm başına 80 bin euro alacağı Sandokan adlı diziye hazırlanan ünlü oyuncu, yapımcısı Luka Bernabei ile de bir araya gelme fırsatı buldu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu