Magazin

Can Yaman’dan kadın hayranına skandal cevap: “Arka odaya geçelim kanıtlayayım”

Can Yaman yine skandal bir ifadesiyle gündemde… Libido açıklamasıyla geniş kesimlerin tepkisini üzerine çeken ünlü oyuncu şimdi de İspanya’da katıldığı bir programda kendisine “Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diyen kadın hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” cevabını vermesiyle gündemde.

Gittiği her ülkede kalabalık hayran kitlesiyle karşılandığı anların görüntüleriyle gündeme gelen oyuncu Can Yaman, son olarak İspanya’da bir programa katıldı.

Bir kadın seyirci Can Yaman’a İspanyolca olarak “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz, ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” dedi.

Tercümanın çevirdiği soruya cevap veren Can Yaman ise eliyle stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” cevabını verdi. Yaman’ın verdiği cevap karşısında büyük şaşkınlık yaşayan tercüman ise “Çevireyim mi?” diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman ise, tercümana “Hayır” dedi.

Yaman’ın bu cevabı sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu.

İşte, o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu