Magazin

Can Yaman’ın libido açıklamasına Berrak Tüzünataç’dan ilginç tepki

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, son dönemin özellikle magazin medyasının popüler isimlerinden oyuncu Can Yaman’ın verdiği bir röportajda kullandığı ifadelere tepki gösterdi.

Son zamanlarda yurt dışına yaptığı gezilerle ve burada kendisine gösterilen aşırı ilgi ile gündemde olan oyuncu Can Yaman, aynı zamanda yaptığı ilginç açıklamalarla da gündem oluyor. Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki söyledikleri henüz unutulmamışken ünlü oyuncu, bu defa verdiği bir röportajda kullandığı ifadelerde meslektaşı Berrak Tüzünataç’ın tepkisini çekti.

“LİBİDOSU OLMAYAN PARTNERLER”

FOX TV’de yayınlan Kurşun adlı dizide izlediğimiz Berrak Tüzünataç, oyuncu Can Yaman’ın bir röportaj sırasında kendisine yöneltilen sorusunu ve cevabını takipçileriyle paylaşmasıyla dikkat çekti.

Tabii bu uyumda sevgili olmanızın da etkisi var…

“Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; Hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye “Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu” diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk.”

TÜZÜNATAÇ: “BİLGE BİR ADAMDAN BİLGE CÜMLELER!”

Güzel oyuncu Tüzünataç, Instagram hesabından paylaştığı bu soru cevabın üzerine ifadelerden rahatsızlık duyduğunu gösteren şu satırları yazdı:

“Bilge bir adamdan, bilge cümleler! Yani inanılmaz bir açıklama! Jönlerin libidosuz partnerleri sorun diyorsun he… Vay be… Beğendiğin beğenmediğin partnerlerini de açıklar mısın?”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu