Yerli Dizi

Can Yaman’ın yeni dizisinde partneri kim olacak? Yapımcıdan flaş açıklama

Can Yaman’ın adı Gold Film yapımcılığında yeni bir dizi projesinde geçiyor. Bazı sitelerde Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un Can Yaman’ın başrolü paylaşacağı dizideki partneri olarak 4 kadın başrol oyuncusu üzerinde durduğuna dair yapılan haberlere yapımcıdan yazılı açıklama geldi.

FARUK TURGUT’TAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA

Gold Film’in resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan yazılı açıklamada bazı sitelerde ve sosyal medyada Can Yaman’ın partneri olarak adı geçen kadın oyuncularla ilgili verilen bilginin doğru olmadığı kaydedildi.

“Kamuoyuna duyurulur” başlığı ile yapılan paylaşım şöyle:

Can Yaman, 2020 Ocak’ta bedelli askerlik kapsamında 21 gün vatani görevini yaptıktan sonra mart ayı itibariyle yeni dizisine başlayacağını duyurmuştu. Erkenci Kuş’ta birlikte çalıştığı yapımcı Faruk Turgut ile yeni bir dizi çekecek olan Can Yaman, bu kez romantik komedi ile ekranda olmayacağını söyledi.

Ünlü oyuncu, yeni dizisinde yine aşkın ön planda olacağını dile getirdi. Can Yaman hayranları ünlü oyuncunun yeni projesini merakla beklemeye başladı. Bazı haber sitelerinde Can Yaman’a yeni dizisi için partner arandığı ifade edilerek yapımcı Faruk Turgut’un; Bensu Soral, Melisa Aslı Pamuk, Elçin Sangu, Melisa Şenolsun isimleri üzerinde durduğu bilgisine yer veriliyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu