Magazin

Can Yaman’la ilgili darp iddiasına Demet Özdemir’den açıklama

Can Yaman'ın Erkenci Kuş'un setinde bir kişiyi darp ettiği haberinin yankısı devam ederken Demet Özdemir de tartışmaya dahil oldu.

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın dizinin setinde bir seyirciyi darp ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yaman’ın dizideki rol arkadaşı Demet Özdemir, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın çekimleri izleyen bir izleyiciyi darp ettiği iddia haberi magazin medyasının ilgisine neden oldu. Yaman’ın rol arkadaşı Demet Özdemir konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“BANA LAF ATTI”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Demet Özdemir, “Bugün haberlerde “hayran” adı altında bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup uyarıldığı halde uzaklaşmamıştır… Kaydı kesip Can’ın kolundan tutup bana laf atmıştır. Can da sözde hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür.” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu