MagazinTelevizyon

Canan Karatay istedi Alişan ve Çağla Şikel tereyağlı çay içti

“Her Şey Dahil” 360 ekranlarından izleyici ile buluştu. Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu “Her Şey Dahil” programının konukları Bengü ve Canan Karatay’dı. Programa son günlerde Canan Karatay’ın gündeme getirdiği tereyağlı çay damga vurdu.

 

Programda Çağla Şikel’in müzmin bekarlar Alişan ve Bengü’ye güzel bir sürprizi vardı. Çağla Şikel, Bengü’ye “sana bir eş adayı belirledim, bakalım doğru erkeği bulmanda yardımcı olabilecek miyim” diyerek adayının özelliklerini saymaya başlamasıyla oyun başladı.

Sorular arasında eş adayı köpekten korkan biri demesi üzerine; Bengü, “Alişan sen de korkuyordun değil mi?” dese de, Alişan köpekten artık hiç korkmadığını söyledi ve üzerine alınmadı bu özelliği. Öyle ki Alişan da bu oyuna bilmeden dahil oldu ve Bengü’ye aradığı eş adayının özelliklerini sormaya başladı. Oyunda yer alan “18 albümü olan bir adam senin için ideal çift olabilir mi?” sorusu Alişan’ı bile şaşırttı ve cevabı “maşallah eş adayın her yıl bir albüm çıkartmış” oldu.

“İKİZLER BURCU İSTEMEM”

Bengü sorular karşısında gittikçe şaşırarak bu adayın kim olduğunu merak etmeye başladı. Ama sıralanan bazı özellikler Bengü’ye uymuyordu özellikle adayımızın İkizler burcu olduğunu öğrenen güzel şarkıcı, bu burcun kendisine hiç uymadığını belirtti.

ALİŞAN DAMAT ADAYININ KENDİSİ OLDUĞUNU ANLAMADI

Alişan tarif edilen ismin kendisini işaret ettiğini düşünse de ihtimal vermedi, burç benzerliğidir zannetti. Çağla Şıkel’in adaya dair son tanımlaması “benim çok yakın arkadaşım olan ve senelerdir program sunduğum biri eş adayın olabilir mi?” bardağı taşıran son soru oldu ve Alişan’da zaten içtiği çayı şaşkınlığından taşırarak yerlere püskürttü.

“BU BEKARLIKTAN KURTULUN”

Alişan’ın arkasındaki ekranda beliren kalp ve müzmin bekarlara verilen aşk mesajı programın sürprizi oldu. Aslında yapılan bu sürprizli şakanın amacı; Çağla’nın en yakın iki arkadaşına “artık sizde bu bekarlıktan kurtulun” mesajıydı.

PROF. DR. CANAN KARATAY İSTEDİ, ALİŞAN VE ÇAĞLA ŞIKEL TEREYAĞLI ÇAY İÇTİ

Programın diğer konuğu Canan Karatay ile geçen zamanları da oldukça renkliydi. Canan Karatay basında çıkan çayınıza tereyağ koyarak için açıklamasına üzerine “benim kastettiğim durum şeker fabrikaları kurulmadan önce Anadolu’da halkımızın çaya tereyağ koyarak içmesiydi.” Hoca tereyağın faydasına dikkat çekmek için söylediği tereyağlı çay uygulamasını canlı yayında Çağla Şıkel ve Alişan’a uygulattı.

“KORKMA İÇ ÖLMEZSİN”

Canan Karatay tereyağlı çay içerken yüzü ekşiyen Alişan’ı uyarmayı da ihmal etmedi “korkma iç ölmezsin, dinçleşirsin”

CANAN KARATAY SÖZ YAZDI, ALİŞAN SÖYLEDİ

Canan Karatay’ın sözlerini değiştirerek yeniden yazdığı “zeytinyağlı yiyemem aman” şarkısı için Alişan’dan albümünde okuması için söz istedi. Alişan “hocam elbette söylerim ama tek bir şartım var birlikte düet yapalım dedi.

Programın ilerleyen dakikalarında ikili bir de düet yaptılar.

ALİŞAN’IN HİÇBİR YERDE YAYINLANMAYAN SÜNNET GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

360 ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil’in geleneksel altın günü bu kez Alişan’ın evinde düzenlendi. Alişan evinin kapılarını ilk kez Her Şey Dahil ‘e açtı, altın günü eğlenceli görüntülere sahne oldu…

Çağla Şikel bir fırsatını buldu, Alişan’ın odasına girmeyi başardı. Odasının altını üstüne getiren Çağla Şikel Alişan’ın sünnet kasetini buldu.

Her Şey Dahil ekibi o görüntülere ulaştı! Alişan’ın sünnet düğününde bile mikrofonu elinden düşürmemiş olması stüdyoda büyük ilgi uyandırdı.

Stüdyoda anılarını tazeleyen Alişan duygusal anlar yaşadı..

Hülya Sepken’in sahibi olduğu, Lütfiye Pekcan’ın Genel Müdürlüğü’nü üstlendiği Ph yapım şirketi hazırlıyor…

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı