Müzik

Candan Erçetin’den sevenlerini üzecek karar

Candan Erçetin’den radikal karar… Candan Erçetin, NTV’de yayınlanan ‘Yüz Yüze’ programında kendisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı bir single hazırlığında olduğunu söyledi. Sevenlerini sevindiren bu güzel haberin ardından bu kez de bundan sonra albüm yapmayacağını açıklaması şok etkisi yaptı.

Erçetin, Gülay Afşar’ın sunduğu programda özel hayatına dair de samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, uzun bir zamandır yılın belli dönemlerinde memleketi Kırklareli’nde yaşadığını anlattı.

“KIRKLARELİ’NDE YAŞIYORUM”

Candan Erçetin; “Birçok arkadaşım var ‘Ah bir yere gitsek’ diye bir hayal kuruyor. Ben de çok hayal kuruyorum ama bir de şiddetli istekler, arzular var. Benim için çok şiddetli bir istekti o. Ben toprağa değmeden – ama şu saksıdaki ama tarladaki – yaşayamıyorum, nefes alamıyorum. Bir de tabi bir kolay tarafı daha var, benim ailem orada. O yüzden yılın belli dönemlerinde Kırklareli’nde yaşıyorum.” diye konuştu.

“BAYRAM GELENEKLERİNİ MEMLEKETİMDE SÜRDÜRÜYORUM”

Bayram geleneklerini memleketi Kırklareli’nde sürdürdüğünü, annesinden sonra bütün aileyi toplama görevini devraldığını belirten Candan Erçetin “Benim annem bu bayram konusunda son derece hassastı, çok da iyi yemek yapardı. Bayram sofraları devamlı bizim evde kurulurdu. O yaşlandıktan sonra ben devraldım. Zannediyorum 10 – 12 yıldır filan o iş bende.” dedi.

“ARTIK ALBÜM YAPMAYACAĞIM”

Erçetin’den program sonunda sevenlerini şok eden bir haber geldi. Sanatçı bundan sonra albüm yapmayacağını açıkladı. Erçetin, şöyle konuştu;  “Bundan sonra albüm olacağını düşünmüyorum. Tek tek şarkılarımızı paylaşacağız. Ama sonunda hala arşiv için bulundurmak isteyenlere bu bir albüme alınır mı? Yani 10 şarkı olduğunda. O tabi ki olabilir ama hiçbir şarkı duyulmamış, buyurun biz size şimdiden 10 şarkı, 13 şarkı gibi bir şey kalmadı bence, öyle bir düzen kalmadı”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu