Müzik

Candan Erçetin’e Kıbrıs’ta güllü karşılama

Candan’a eski gazino usulü karşılama…Erçetin’in başından gül döktüler…
Candan Erçetin’in sahnesine gül yaprakları yağdı.
Eski başkan hayranı için Galatasaray forması imzaladı…

Girne Rocks Hotel’de sahne alan Candan Erçetin’e bir hayranı adeta gül banyosu yaptırdı. Sahnede başından güller dökülerek karşılanan sanatçı neye uğradığını şaşırdı.

İki günlük sahne çalışması yapan sanatçı sahneye çıktığı ikinci gecede bir hayranını gül jesti ile karşılaştı. Sahneye adım atar atmaz başından aşağıya gül yaprakları yağan sanatçı neye uğradığını şaşırdı. Çıplak ayakları ile sahneye çıkan ve sevilen şarkılarını seslendiren Candan Erçetin “Şimdiye kadar hayranlarımdan çok ilgi göndüm, ancak bunu ilk kez yaşıyorum. Eski gazino sahnelerinde assolistlerin başından aşağı güller dökülürmüş. Hep nasıl bir duygu olduğunu çok merak ederdim. Benim de başıma geldi. Çok hoşuma gitti. Kendimi gazino sahnesindeki assolistler gibi hissettim” dedi.

Hayranına forma imzaladı…
Bu arada Ünal Aysal döneminde Galatasaray kulübü başkan yardımcılığı görevini üstlenen ve yönetimin görevi bırakması ile yöneticiliği sona eren Candan Erçetin bir hayranını getirdiği formayı da imzaladı. Yeni yönetime şans dileyen sanatçı “Galatasaray’ın her zaman emrindeyim” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu