Magazin

Caner Erkin ile Şükran Ovalı ne zaman evleniyorlar?

Ünlü çiftin nikah tarihi kesinleşti. Ünlü futbolcu Caner Erkin ile ünlü oyucnu Şükran Ovalı ne zaman nikahlancaklarını sorusunun cevabını verdiler. Çift evlilik tarihini 2 Ocak olarak açıkladılar. Çiftin evlenmesine sayılı günler kaldı… Peki düğün ne zaman?

Erkin ve Ovalı Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde 2 Ocak tarihinde dünyaevine gireceklerini belirttiler. Nikah davetlileri arasında da ünlü isimler yer alacak. Başta Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun da yer alacağı 14 kişilik bir nikah davetlisi listesi hazırladıklarını bildiren çift, 30 Aralık’ta Roma’ya gideceklerini ve nikahın ardından 5 Ocak’ta hep birlikte İstanbul’a döneceklerini belirtiyor. Caner Erkin’in eşine evlenme hediyesi olarak İtalya’da sürpriz bir hediye hazırladığı fısıltı gazetelerinden yayılıyor. Ancak hediyenin ne olduğu hakkında hiç kimse birşey bilmiyor… Bekleyip görmek gerekiyor…

Gelin hanım Şükran Ovalı balayı ve yılbaşı kutlamasını Roma’da yapmak isteyince dönüşün 5 Ocak’a alındı. Balayı dönüşünde ünlü çift Baltalimanı’nda kiraladıkları deniz manzaralı, lüks dairelerinde hayatlarına devam etmeyi planlıyor.

Büyük düğün merasimi Mayıs 2017’de.. 

Şükran Ovalı ve Caner Erkin düğün için Mayıs 2017’de, 5 yıldızlı bir otelde 100 kişilik merasim düşünüyorlar. Çiftin aileleri, yakın dost ve arkadaşlarının davet edileceği düğünde Şükran Ovalı ikinci kez gelinlik giyecek.

Başa dön tuşu