Magazin

Caner Erkin, Şükran Ovalı’ya sırılsıklam aşık, evleniyorlar mı?

Son günlerin en gözde çifti kuşkusuz bu sene Beşiktaş’a transferi ile bomba etkisi oluşturan Caner Erkin ile sevgilisi ünlü oyuncu Şükran Ovalı. Birlikte bir ömür yaşlanmayı hedefleyen çiftin aşkı sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri. Üstelik Beşiktaş taraftarı şimdiden Şükran Ovalı’ya yenge diye hitap ediyor.

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra özellikle sevgilisi Şükran Ovalı ile ilgili olarak Fenerbahçe taraftarının bir kısmının yaptığı küfür ve hakaret dolu mesajlara çok kırgın olduğu gözlenen Caner Erkin sosyal medya hesaplarından da Fenerbahçe ile ilgili anılarını silince yine manşetlere taşındı. Caner Erkin neden sosyal medya hesaplarından Fenerbahçe ile ilgili paylaşımlarını “Kırgınlık, kızgınlık demeyim de o konuya şöyle açıklık getirelim. Bazı Fenerbahçe taraftarları, bunu genellemiyorum çünkü bazıları yaptı bunu. Yani çok ağza alınmayacak küfürler ettiler; evleneceğim kadına, Şükran’a kız arkadaşıma. Saçma sapan şeyler söylendi benim aileme, bana, şahsıma. Hiç hak etmediğim şeylerdi. Sonuçta ben Fenerbahçe’nin 6 sene formasını giydim” sözleriyle açıkladı.

Fenerbahçe taraftarını kızdıran tweet bu muydu?

hello-kitiy

Fenerbahçe Kulübü, Fenerium ile dünyaca ünlü çocuk markası Hello Kity arasında sponsorluk anlaşması imzalayınca olanlar oldu. Sosyal medya deyim yerindeyse bu haberle yıkılırken; eskiden Fenerbahçe  oyuncusu olup bu sezon için Beşiktaş’a transfer olan ünlü futbolcu Caner Erkin’in sevgilisi Şükran Ovalı’nın da durumu tiye alan bir mesaj atması Fenerbahçe taraftarını kızdırmış olabilir mi?

Şükran Ovalı resmi Twitter sayfasından Caner Erkin’e, “Aşkım bana Hello Kitty alsana” yazılı bir paylaşım atınca tepkiler büyüdü. Beşiktaşlılar ise kendisi de Beşiktaşlı olan Şükran Ovalı’nun bu paylaşımının ardından “Yenge vurdu gol oldu” şeklinde yorumlar yaptılar.

Caner Erkin sevgilisi Şükran Ovalı ile dünyaevine girmek istediklerini de şu sözleriyle ifade etti: “İnşallah, evleneceğim. Herhangi bir tarih yok ama tabii ki de evlenmek istiyoruz. Evlenme teklifi de ettim eşim olacak kadına.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu