Magazin

Caner Erkin’den Asena Atalay’a çok sert ihanet cevabı!

Caner Erkin sonunda sessizliğini bozdu! Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından hakkında icra talebi başlatan eski eşi Asena Atalay’ın “Çocuğunun nafakasını vermiyor” türündeki ithamlarnıa daha fazla dayanamayan ünlü futbolcu Caner Erkin Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı. Açıklamasında evlilikleri sırasında yaşananları hatırlatan ve ihanet göndermesi yapan Erkin’in ilk kez bu kadar sert açıklama yapması dikkat çekti. Erkin’in sosyal medya paylaşımına hayranlarından destek mesajları yağdı. İşte o açıklama…

Caner Erkin dün gece geç saatlerde Instagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınladı. Erkin Asena Atalay’a evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını hatırlatarak “Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip” diyerek Atalay’ı adeta yaylım ateşine tuttu.

Caner Erkin neler yazdı? 

“Bugün basından Asena Atalay’ın hakkımda oğlum Çınar’ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim.

Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.

Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.”

Asena Atalay, Caner Erkin’e yönelik toplam 451 bin 151 TL’lik icra takibi başlatmıştı. Atala, oğlu Çınar’ın “Ulaşım masrafı için 36 bin, müzik eğitimi için 24 bin lira…” şeklindeki isteklerini içeren icra listesine Caner’in itiraz hakkı bulunduğu belirtiliyor.

Başa dön tuşu