Magazin

Caner Erkin’den servetini yarısını talep eden Asena Atalay için mahkeme kararını verdi

Olaylı bir biçimde boşandığı Beşiktaşlı futbolcu eski eşi Caner Erkin’e, boşanma protokolünde kendisini kandırdığını ileri sürerek dava açan Asena Atalay’a kötü haber… Caner Erkin’den  servetinin yarısını talep ederek dava açan Asena Erkin’in talebi için mahkeme kararını verdi.

ASENA ATALAY, CANER ERKİN’İN SERVETİNİN YARISINI İSTEDİ

Erkin ve Atalay geçen yıl Ocak ayında İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde anlaşarak boşanmış hakim, 6 yaşındaki çocuklarının velayeti de anneye vermişti. Mahkeme, tarafların imzaladığı tarihsiz boşanma protokolünü tasdik etti. Ancak Caner Erkin’in 2 Ocak’ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından Asena Atalay, eski eşine kendisi ve oğlu için nafaka ödemediği iddiasıyla 120 bin ve 461 bin liralık iki icra takibi başlattı.

Sabah’ın haberine göre, Asena Atalay, Caner Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle, evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açtı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla açtığı dava dosyasında Asena Atalay, kandırıldığını ileri sürdü ve futbolcunun servetinin yarısını istedi.
Caner’in ‘Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceksin’ dediğini ileri süren Atalay, futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz’daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Lamborgini Huracan, Porsche Carrera 911 Turbo, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Ferrari, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti.

CANER ERKİN SERVETİNİ GİZLEDİ Mİ?

Futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını isteyen Asena Atalay; Caner Erkin’in kötü niyetli olarak üzerine kayıtlı tüm mal varlıklarını kendisinden gizlediğini iddia etti.
Mahkeme davayı reddetti

Caner Erkin’in ihtiyati tedbir talebi konulması istenen varlığı dilekçede şöyle belirtildi:
Şişli’de iki, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde bir, Gömeç ilçesinde altı gayrimenkul, 2015 model Porsche, 2014 model iki Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover cip. Caner Erkin’in avukatı Emrah Pamuk, Atalay’ın imzaladığı boşanma protokolüne aykırı davrandığını ileri sürerek davanın reddini talep etti. Emrah Pamuk’un itirazı sonrası mahkeme, Asena Atalay’ın açtığı davayı reddetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu