Magazin

Caner Erkin’le boşanan Asena Atalay’ın medyatik olma çabası hız kesmiyor

Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin’le boşandıktan sonra magazin medyasının gündeminden düşen Asena Atalay, geçtiğimiz günlere popçu Tan Taşçı ile adı anılmıştı. Magazin medyasında eskisi gibi yer bulamayan Asena Atalay Vatan gazetesi yazarı Cem Ceminay’ın gündemindeydi. Bugünkü yazısında Asena Atalay’a yer veren Ceminay, “Asena’nın medyatik olma hasreti” başlıklı yazısında Atalay’ın sıradanlığı kabul etmekte zorlandığını yazdı.

İşte Cem Ceminay’ın yazısından Asena Atalay’la ilgili o bölüm:


Asena’nın medyatik olma hasreti

Asena Atalay, futbolcu eşi Caner Erkin ile birlikteyken medyanın gözbebeği haline gelmişti. Sürekli bir şekilde haber oluyordu. Gazete sayfalarında fotoğrafları çıkıyordu. Ancak 2016 Şubat’ında Caner’den boşanınca sular duruldu. Caner yeni aşkı ve eşi oyuncu Şükran Ovalı ile gündeme gelmeye devam etti. Asena ise eşi benzeri görülmemiş bir nafaka davasıyla kendinden bahsettirdi. Şarkıcı Tan Taşçı ile olan ilişkisi ise magazin basınında ilgi görmedi. Asena da bunun üzerine çareyi sosyal medya üzerinden eski eşine manidar göndermeler yapmakta buldu. Ne yapsın? Kolay değil bir anda sıradan olmayı kabullenmek. Yaşamayan bilmez.

Asena’nın medyatik olma hasreti kolay kolay bitmez!

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu