Televizyon

Esra Erol, Caner’den sonra Hanife’nin eski aşkı Umut’a kancayı attı

İzdivaç programlarının ekran kavgası her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyor. Transferler, yeni yüzler, dram dolu hayatlar, bol gözyaşı bu programların olmazsa olmazı. Adaylar da bir o programa bir programa transfer olmaya başladı. Son örnek Zuhal Topal ile Esra Erol arasında yaşandı. Hatta ta eskilerden yıllar öncesinden popüler gelin ve damat adayları bulunup programlara davet edildi. Caner gibi, Tülin gibi. Ancak Caner beklenen reytingi getirmeyince arayışlarına devam eden Esra Erol yeni bir hamle yaptı. Bu kez savaşın konusu Umut Yılmaz oldu.

Esra Erol, Zuhal Topalla programından önce Sevgi ve Çağrı’yı transfer etti. İzdivaç programları artık taktik geliştiriyor. Diğer programdaki renkli adayları kendi programlarına transfer etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz sezon da Esra Erol’ün göz bebeği Umut Yılmaz’ı alan Zuhal Topal bu kez aynı Umut’un Esra Erol’a geri dönmesiyle şaşkın…

Umut Yılmaz, Zuhal Topal’a da epey reyting katmıştı.

Umut Yılmaz, Zuhal Topal’ın kimseleri beğenmeyen gelin adayı Hanife ile fırtınalı bir aşk yaşayarak ekranda adından çokça söz ettirmeyi yine başarmıştı. Hanife ile neredeyse evliliğin kıyısından dönen Umut Yılmaz, önce Hanife’den sonra da Zuhal Topal’dan ayrıldı. Ve yine Esra Erol’un programında kısmet aramak için ATV stüdyolarının yolunu tuttu.

hanife-nin-aski-umut-esra-erol-da-taliplerini-8787303_x_173_300

ESRA EROL UMUT KARTINI DEVREYE SOKTU

Aslında Esra Erol’ün kırgın olduğu Umut, programa elinde bir demet çiçekle gelerek, Esra Erol’den özür diledi. Ancak Esra Erol’un Umut ‘u affetmesi kolay olmadı. Umut; “Şimdi benim için sattın geldin, diyecekler” diye konuşunca Esra Erol; “Sen beni sattın” dedi.
Bunun üzerine Esra Erol’a sarılarak af dileyen Umut Yılmaz isim vermeden ama Hanife’yi kastederek “Ben bir insan yüzünden evlilikten soğudum” dedi. Umut Yılmaz kısmetini aramaya bu sezon da Esra Erol’da da devam edecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu