Televizyon

Caner Toygar gelin adayı Buse’yi görünce ne diyeceğini şaşırdı

 ‘Biz Evleniyoruz’ yarışmasıyla bir döneme damga vuran ve Tülin ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Caner Toygar, Esra Erol’un evlilik programında kendisi için stüdyoya gelen gelin adayını görünce adeta nutku tutuldu. Caner, paravanın açılmasıyla birlikte gelin adayı Buse’yi karşısında görünce “Analar neler doğuruyor” şeklinde tepki verdi.

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında eş arayan Caner Toygar, kendisi için gelen gelin adayı Buse’yi görünce çok beğendi ve ne diyeceğini şaşırdı.

Güzel gelin adayına övgüler yağdıran Caner’in zaman zaman konuşmakta zorlandığı gözlendi.

BUSE FOX TV’DE EN İYİ BENİM’E DE KATILDI

En son 23 Aralıkta En iyi benim isimli yarışmada görülen Buse aynı gün Esra Erol’da Caner’e talip çıktı. Caner önce Buse’nin yaşının 21 olduğunu duyunca kendisini geri çekti. Fakat paravan açılınca verdiği tepki izleyenleri güldürdü.

buse başol en iyi benim ile ilgili görsel sonucu

Buse’yi görünce Caner ‘Ve Tanrı kadını yarattı’ diyerek Buse’nin güzelliğine vurgu yaptı. Güzel gelin adayına övgüler yağdıran Caner’in zaman zaman konuşmakta zorlandığı gözlendi.
Buse En İyi Benim’e de ikinci sefer katılmıştı.

Caner buse ile ilgili görsel sonucu

İşte Caner Toygar’ın gelin adayı Buse’nin karşısında heyecanını tutamadığı anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu