Televizyon

Caner’i Esra Erol, Tülin’i Seda Sayan kaptı…Tülin yıllar sonra ekranda

Yıllar Önce Show TV’de yayınlanan BBG tarzı bir yarışma ile hayatımıza giren Caner-Tülin ikilisinin Tülin Koca’sı yıllar sonra Show TV’de ekrana gelen Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı izdivaç programına çıktı.

Oldukça farklı görünen Tülin yıllar sonra canlı yayına çıkma heyecanını Show Tv ekranlarında yaşadı. Tülin’i anons eden Seda Sayan “yıllar sonra daha da güzelleşmişsin” dedi. Tülin’i “bir döneme damgasını vuran”, “Türkiye’nin en çok konuştuğu gelin adayı”  diye tanıttı.

İzleyicinin Tülin’le ilgili merak ettiği konu taliplilerinin programa gelip gelmeyeceği yönündeydi. Tülin Koca, bundan sonra Evleneceksen Gel programında yer alacak ve sadece yorumlar yapacak.

Bu sezon izdivaç programları yeni sezonda rekabet adına ilginç transferler yaptılar. Zuhal Topal’ın güçlü “Hanife” kartına karşılık Esra Erol Caner’i transfer ederken Seda Sayan’lı Evleneceksen Gel de sürpriz bir hamle ile Türkiye’nin eski gelin adayı Tülin’i transfer etti.

İşte, yıllar sonra Tülin Koca’nın ekran macerasının başladığı o anlar:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yKkp7s7osHI

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu