Televizyon

Canlı yayın fiyaskosunun ardından Herkes Kazanır’ın sunucusu Hakan Bilgin’den açıklama

Show TV’de yayınlanan ilk bölümüyle canlı yayında büyük bir talihsizliğe kurban giden ve yayından kaldırılan “Herkes Kazanır” yarışmasının sunucusu başarılı oyuncu Hakan Bilgin içini döktü. Sosyal medya hesabından canlı yayında yaşanılan talihsizliği dile getiren Bilgin, izleyiciden özür diledi.

HAKAN BİLGİN: TEKNİK AKSİLİK YAŞANDI

Show TV’nin son dönem yarışma projesi olarak dikkat çeken Herkes Kazanır’ın ilk bölümü canlı oalark dün gece ekrana gelecekti. Yarışma yayına da girdi. Ama devamında reklama gidildikten sonra bir daha canlı yayın stüdyosuna dönülmedi. Sıkıntı devam etmiş olmalı ki yayına film ile devam edildi.

Hakan Bilgin yaşanan sorunun teknik bir sorun olduğunu dile getirdi. Bilgin sosyal medya Twitter hesabından yaşanan talihsizlikle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu akşam #herkeskazanır isimli yarışma Programı ne yazık ki teknik bir aksilik nedeniyle devam edemedi. Kendi adıma bizi izleyen tüm izleyicilerden özür dilerim.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu