Televizyon

Canlı yayında doğum günü sürprizi ağlattı, Zuhal Topal kaç yaşına girdi?

İzdivaç programlarının ünlü ismi Zuhal Topal yeni yaşını canlı yayında gelen sürpriz doğum günü pastası ile kutladı. Mutluluktan gözyaşlarını tutamayan ve hıçkırıklara boğulan Zuhal Topal için dün yayınlanan programlarda sürprizlerin ardı arkası gelmedi. Zuhal Topal kaç yaşına girdi? Zuhal Topal’ın mutluluktan ağladığı doğum günü kutlaması haberimizde.

Gelin ve damat adaylarını Star Tv ekranlarında buluşturduğu “Zuhal Topal’la” isimli programında bugüne kadar yüzlerce yuvanın kurulmasına vesile olan Zuhal Topal’a, canlı yayında kanal yönetimi, eşi ve ekip arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Program sırasında tüm stüdyonun hep bir ağızdan söylediği “Sevdan Olmasa” şarkısı eşliğinde getirilen pastasının üzerindeki mumları üfleyen Zuhal Topal, canlı yayında sürpriz üstüne sürpriz yaşadı.

Dostlarından Doğum Günü Mesajları

Ekip arkadaşlarının dostlarına ulaşıp, (Süeda Çil, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Gül Onat, Burak Serdar Sanal, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Gökhan Keser, İnci Türkay, Mustafa Kotan) aldıkları mesajlar ekrana gelince Zuhal Topal, duygu dolu anlar yaşadı.

Yeni yaşını ekranda kızıyla kutladı!

Kutlamanın son dakikalarında eşi Korhan Saygıner, kızları Lina’yı stüdyoya getirdi. Elinde güllerle kendisine doğru yürüyen Lina’yı gören Zuhal Topal, kızına sarılarak hıçkıra hıçkıra ağladı.

Zuhal Topal; “Bu kurumda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaş ve her zaman ailemle, seyircilerimle olmayı diliyorum” diyerek ekibine, eşine teşekkür etti.

1976 doğumlu Zuhal Topal 40 yaşına girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu