Medya

Canlı yayında fenalaşan Hande Fırat’tan açıklama

CNNTÜRK’te Hande Fırat’ın sunumuyla yayınlanan ‘Gece Görüşü’ adlı program tartışmanın ortasında reklamlara bağlanarak sonlandırılmış, Hande Fırat’ın canlı yayında fenalaştığı bilgisi paylaşılmıştı. Fırat’tan sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi.

CNNTÜRK’te Hande Fırat’ın sunduğu “Gece Görüşü” programında “Referandumda sistem değişikliği oldu ikinci kez seçilir diye bir şey yok. Bunun için ikinci kez aday olamaz” görüşü ileri sürüldü.

Tartışmaya telefonla bağlanan Prof. Dr. Ersan Şen “Erdoğan ikinci kez aday olabilir” dedi. Tartışma sürerken Hande Fırat birden “şimdi reklamlar” diyerek programı sonlandırdı.

Ancak program devam etmedi.CNN Türk’ten yapılan açıklamada programın Hande Fırat’ın rahatsızlığı nedeniyle bitirildiği söylendi.

Kanalın resmi sosyal medya hesabından “Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat CNN TÜRK’te Gece Görüşü programını sunarken canlı yayında rahatsızlandı. Fırat’a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” ifadesi kullanıldı.

HANDE FIRAT’TAN AÇIKLAMA

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan, gazeteci Hande Fırat “Öncelikle iyiyim. Arayan, soran, merak eden herkese sonsuz teşekkür ederim. Tansiyonda yaşanan ani değişiklik yüzünden rahatsızlık yaşadım. Her şeyin başı sağlık, birbirimizi üzmediğimiz, niyet okumadığımız mutlu günler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

İşte, canlı yayında Hande Fırat’ın reklam arası vermek zorunda kaldığı o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu