Medyabey TV

Canlı yayında kız arkadaşını tekme tokat dövdü (Video)

Rusya’da yayınlanan şov programındaki kadına şiddet  görüntüleri izleyenleri şaşkına çevirdi. 34 yaşındaki adam, bir erkek ile sarıldığını iddia ettiği kız arkadaşını programın canlı yayını sırasında tekme tokat dövdü. Rusya’da ekranlara gelen şov programında ekrana yansıyanları izleyenler dehşet verici görüntülere muhatap oldu. Önce kimse ne olduğunu anlayamadı. Sonrasında programın stüdyosunda şiddet görüntüleri şok etkisi meydana getirdi.

 PROGRAMDAN AYRILDI

Rusya’da yayınlanan ‘Ev 2’ isimli programda 34 yaşındaki yarışmacı Andrey Shabarin, bir erkek ile sarıldığını iddia ettiği kız arkadaşı Rozalia Raison’u kameralar önünde tekme tokat dövdü.

Görüntülerde Andrey’in kız arkadaşına, “O adamlar sana dokundu mu?” diye sorduğu kız arkadaşının cevap vermemesi üzerine kıskançlık krizine girerek kız arkadaşını tekme tokat dövdüğü görülüyor.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından kanal yetkilileri Andrey’i programdan uzaklaştırdı. Bunun üzerine Andrey’i affettiğini söyleyen kız arkadaşı da programdan kendi isteğiyle ayrıldı.

İşte o şiddet anları:

https://www.youtube.com/watch?v=D1dH4HZv0Tg&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu