Magazin

Cansel Elçin ve Ahu Yağtu aynı projede buluştu

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinde boy gösteren oyuncu Ahu Yağtu, şimdi de ilginç bir projede ünlü oyuncu Cansel Elçin ile aynı sahneyi paylaşacak. Sezon başından beri tiyatro severlerin gönlünde taht kuran Closer oyununa Ahu Yağtu’nun katılımı ile yeni afiş çekildi. Yağtu, Pelin Akil’in yerine geliyor.

CANSEL ELÇİN’LE AYNI SAHNEYİ PAYLAŞACAK

Yönetmenliğini halen TV8’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinde oynayan Cengiz Bozkurt’un üstlendiği Closer’ın sevilen oyuncusu Pelin Akil, ikiz bebek beklemesi sebebiyle ocak ayında sahnelere ara veriyor. Oyuna Akil yerine başarılı sanatçı Ahu Yağtu katılıyor. Yağtu, 17 – 18 Ocak tarihlerinde Profilo Büyük Salon’da Closer ile ilk kez seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda Yağtu’nun katılımı ile afiş dışında ne gibi değişiklikler olduğu ise sanat seveler tarafından merak ediliyor.

CLOSER OYUNUNUN KONUSU:

Patrick Marber’in bir tesadüf eseri yolları birbirleriyle kesişen dört kentli insanın ilişkilerine dair yazdığı Closer, 1997 yılındaki prömiyerinden bu yana yazarın en ilgi gören oyunlarından biri oldu. 2004 yılında başrollerinde Julia Roberts, Clive Owen, Jude Law ve Natalie Portman’ın yer aldığı aynı adlı filmle Mike Nichols yönetmenliğinde sinemaya uyarlandı.

 

Closer Künye:

Yazan: PATRICK MARBER

Çeviren: Can UTKU

Yöneten: CENGİZ BOZKURT

Dekor & Işık Tasarım: CEM YILMAZER

Dijital Tasarım: DECOL

Kostüm: TALEH ALİYEV

Oyuncular: CANSEL ELÇİN, AHU YAĞTU, SERHAN ONAT, ZEYNEP TUĞÇE BAYAT

Fotoğraf: EMRE YUNUSOĞLU

Afiş Tasarım: BERKCAN OKAR

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR