Sinema

Cansel Elçin ve Ekin Türkmen’i buluşturan film: Asla Vazgeçme

Başrollerini Cansel Elçin ve Ekin Türkmen’in paylaştığı Asla Vazgeçme adlı sinema filmi daha henüz vizyona girmeden ses getirmeye başladı. Özellikle Cansel Elçin’in fanları Akka Film’in yapımcılığında çekilen filmi adeta sahiplendiler.

#AslaVazgecme hashtag’i ile özellikle Twitter’da fırtına estiren filmle ilgili yaklaşık 2500 tivitin atıldığı, yaklaşık 3500 retweet yapıldığı haber veriliyor.

Filmin diğer bir başarısı ise daha çekimleri bitmeden Mısır’da önemli bir başarıya imza atması ve Twitter’da TT(Trend Topic) yani çok konuşulan konu başlıkları arasına girmesi oldu.

Konuyla ilgili kişisel hesabından açıklama yapan Cansel Elçin: “#AslaVazgecme filmini TT yaptığınız için teşekkürler. Bu kadar ilgi beklemiyorduk. Sevgiler:)” tiviti ile sevenlerine mesaj gönderdi.

Film setinden gelen haberlere göre Asla Vazgeçme’nin çekimleri halen Antalya’nın Kaş ilçesinde devam ediyor. Filmin 2014 yılı içinde vizyona gireceği tahmin ediliyor.

MEDYABEY

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

5 Yorum

  1. all Egyptian and Arabian fans loves you Cansel Elcin ,, you are the best and our king <3

    1. Ilove canel Elcin very very very much and iwish see him in egypt drama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu