ManşetSinema

Cansel Elçin’in oynadığı Evlenmeden Olmaz filmi vizyon için gün sayıyor

Başrollerini Cansel Elçin Özge Özberk’in paylaştığı Evlenmeden Olmaz filminin vizyon tarihi belli oldu. Evlenmeden Olmaz, 23 Ekim Cuma günü vizyona girecek.

Yönetmenliğini Yasemin Türkmenli’nin yaptığı filmin senaryosunu Özge Aras yazdı.

Filmde  Suzan Aksoy, Hakan Eratik, Serkan Kuru, Seda Demir, Serhat Yiğit, Gözde Okur, Yüksel Ünal gibi oyuncular da yer alıyor.

Ünlü oyuncu Cansel Elçin’in çok sayıdaki fanlarının da merakla beklediği Evlenmeden Olmaz filmi nihayet vizyon için gün sayıyor. Cansel Elçin fanları sosyal medyadan filmle ilgili paylaşımlarına başladılar bile…

Evlenmeden Olmaz’ın Konusu:
Evlenmeden Olmaz, modern çağda evlilik baskısı ve korkusu arasında sıkışıp kalmış kızların ve erkeklerin öyküsü. Zeynep ve Yavuz birbirine çok aşık bir çiftken Zeynep’in evlilik arzusu, Yavuz’un ise evlilik korkusu yüzünden ayrılırlar. Ancak ikisi de birbirini unutamaz. İşi sebebiyle bir araştırma yapmak için ”evlenmeden olmaz” isimli bir çöpçatanlık bürosuna giden Zeynep ve iki arkadaşı Melisa ile Ayşe, orada Adnan denilen tuhaf, çılgın bir çöpçatanla karşılaşırlar. Adnan, Zeynep’e Yavuz’u unutturacak birini bulur. Ancak bulduğu kişi; hepsinin başına beklenmedik işler açacaktır…

Evlenmeden Olmaz’ın klibi yayınlandı. Sonay Akçen Çavdar’ın sözleri, müziği ve sesi ile Kral Pop ekranlarında da dönmeye başladı:

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu